Gdzie kupić balance board (trickboard) w Gdańsku?

2019-08-23
Gdzie kupić balance board (trickboard) w Gdańsku?
Balance boardy to bardzo ciekawy rodzaj desek. Służą do treningu całego ciała i są w stanie uzupełnić każdy trening sportowy. To cross-treningowe urządzenie, które zwiększa równowagę, oraz ogólną sprawność. Deska nie zajmuje dużo miejsca, łatwo ją przechowywać i używać w domowym zaciszu. Zapewnia dużą różnorodność ćwiczeń dla każdego stopnia zaawansowania. Jest odpowiednia zarówno dla dzieci jak i dorosłych i na pewno szybko się nie znudzi. Tego typu rozwiązania pozwalają na trening zarówno w domu jak i na zewnątrz.

Budowa balance boardów jest bardzo prosta, składają się z dwóch elementów: deski i wałka (opcjonalnie pojawia się też dywanik, który ma uchronić podłogę przed zarysowaniami i obiciami przez deskę). Deski występują w przeróżnych kształtach, choć najbardziej klasycznym jest płaski prostokąt z zaokrąglonymi narożnikami. Niektóre modele wyposażone są w stopery, które ograniczają ruch deski na wałku i zapobiegają tym samym zsunięciu się z niego. Istnieją też wersje lekko zagięte do góry, co podnosi trudność ćwiczeń – skierowane do osób o wyższym poziomie zaawansowania.


Szeroką gamę desek do ćwiczenia równowagi oferuje EPIC Balance Boards. W ofercie znajdują się najróżniejsze kształty, wersje ze stoperami i bez. Jednym z ciekawszych modeli jest zupełna nowość: EPIC Freestyle – bardzo wąska deska o mocno zagiętych ku górze końcach. Jest niesamowicie wymagająca jednak pozwala na treningi na najwyższym możliwym poziomie. Do jej opanowania potrzeba trochę wprawy i koordynacji ruchowej, ale stanie na niej daje naprawdę sporą dawkę radości pomimo wysiłku jaki trzeba w to włożyć.


Jeśli chcesz poprawić swoje zdolności motoryczne, uprawiasz jakiś sport i potrzebujesz uzupełnić treningi lub uprawianie Twojego sportu poza konkretnym sezonem jest niemożliwe, to idealnym narzędziem do poprawienia sprawności ciała jest właśnie balance board. Przy ćwiczeniach równowagi pracuje całe ciało, dzięki czemu można uzyskać naprawdę zaskakujące efekty.


Jeśli interesują Cię balance boardy to zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą na naszej stronie (TUTAJ) oraz zapraszamy do naszego sklepu w Gdańsku, na ulicy Politechnicznej 9, gdzie oprócz balance boardów można znaleźć również: hulajnogi wyczynowe, longboardy, skateboardy, rolki, wrotki oraz wiele różnych akcesoriów do wszystkich tych produktów.pixel