Gdzie kupić hulajnogi wyczynowe w Trójmieście?

2019-09-05
Gdzie kupić hulajnogi wyczynowe w Trójmieście?
Poszukiwania odpowiedniej hulajnogi przysparzają sporo wysiłku, gdyż jak się okazuje niewiele sklepów w Polsce posiada je w ofertach stacjonarnych. W Trójmieście dotychczas (poza marketami), żaden ze specjalistycznych sklepów nie posiadał hulajnóg wyczynowych. I tu naprzeciw oczekiwaniom wychodzi RidePalace.pl. Sklep w Gdańskim Wrzeszczu, który działa na rynku wiele lat i jest specjalistycznym miejscem z praktycznie każdym rodzajem sprzętu dla skaterów. W swojej ofercie posiadamy największy wybór w Trójmieście hulajnóg wyczynowych, skateboardów, rolek, longboardów, wrotek oraz akcesoriów do każdej z tych grup produktów.

Adres sklepu:
Ride Palace
Politechniczna 9
80-175 Gdańsk

W RidePalace.pl znajdziesz hulajnogi wyczynowe takich marek jak: Addict Scootering, MGP, Blazer Pro, Slamm Scooters, Solitary Scooter, ZYCOM. Longobardy od Loaded, Bombboards, Landyachtz, Pixel, Riviera, Original, Sector 9, Santafe, Vanilla, RAM, MillerRayne. Rolki marek Powerslide, K2, Rollerblade, SEBA, SFR.

Nasz sklep oferuje również usługi serwisowe hulajnóg wyczynowych, longboardów, skateboardów, rolek i wrotek. Posiadamy szeroki wybór akcesoriów, jak: kierownice, decki, gripy, pegi, zaciski, koła (do hulajnóg, longboardów, rolek, wrotek, skateboadów), łożyska, traki, bushingi, t-toole, rękawice do slidów, kaski i ochraniacze.

Zdajemy sobie sprawę, że odpowiedni dobór hulajnogi, ale i wszystkich innych oferowanych przez nas produktów może przyprawić o zawrót głowy, dlatego przychodząc do RidePalace.pl spotkasz specjalistów, którzy są tu, aby jak najlepiej pomóc Ci w dokonaniu tego wyboru i sprawić, aby korzystanie z wymarzonego produktu dawało jak najwięcej przyjemności.Zapraszamy do największego sklepu z hulajnogami w Gdańsku, gdzie zakupicie hulajnogi wyczynowe, kierownice, kółka oraz inne akcesoria niezbędne do wykonywania tego sportu. Zamówienia można też składać przez stronę internetową. Wszystkie dostępne hulajnogi znajdziesz TUTAJ.

Ride Palace
Politechniczna 9
80-175 Gdańsk  

Zachęcamy do zadawania pytań, można to zrobić pisząc na: kontakt@ridepalace.pl oraz dzwoniąc pod 535 008 775.
pixel