Hulajnoga wyczynowa MGP VX9 Team

2019-09-11
Hulajnoga wyczynowa MGP VX9 Team
W 2019 roku hulajnogi MGP VX9 zostały bardzo poważnie usprawnione, żeby osiągnąć idealny balans między wytrzymałością a osiągami. Wszystko te działania są wspierane bardzo mocno przez Madd Gear, które przewodzi w branży hulajnogowej, poprzez dbanie o jakość swoich produktów i oferowanie 3-letniej gwarancji. Dzięki temu możemy mieć pewność, że hulajnogi MGP są niezwykle odporne.

Dziewiąta generacja hulajnóg została poprawiona przede wszystkim na podstawie nowo nabytej wiedzy produktowej i testów dokonywanych przez najlepszych na świecie zawodowych riderów. Hulajnogi MGP VX9 zyskały usprawnienia w postaci poprawionego decku, zupełnie nowych kierownic, aluminiowego widelca oraz nowej kutej LIGHT-AF 3D szyi z żłobieniami.

Wszystkie te usprawnienia przełożyły się bardzo mocno na całkowitą wagę kompletów, która spadła o 10% i nie ucierpiały przy tym wytrzymałość i odporność. Hulajnogi MGP VX9 to produkty najwyższej jakości, najwytrzymalsze i najlżejsze komplety dostępne na rynku. Wszystkie z modeli MGP VX9 są gotowe do użytkowania zaraz po wyjęciu z pudełka i złożeniu. Seria VX9 składa się z kilku modeli – SHREDDER, PRO, TEAM, NITRO, PENDULUM, EXTREME I EXTREME-X.Hulajnogi wyczynowe MGP VX9 TEAM zostały zaprojektowane dla osób, które oczekują idealnego produktu już po wyjęciu z opakowania. W VX9 TEAM nie ma żadnych kompromisów. Zbudowane z najwyższej jakości komponentów dostarczanych przez Madd Gear, czyli wiodącego dostawcę najlepszych części do hulajnóg na rynku. Bez dwóch zdań VX9 Team to najlżejsze hulajnogi wyprodukowane przez MGP, a mimo to możesz wykonać na nich wszystko, co pozwoli Ci wzbić się na wyższy poziom swoich umiejętności.

Wprowadzone usprawnienia bazowały na dziewięciu generacjach zmian technologicznych i testach produktów wykonywanych przez najlepszych na świecie Riderów. Wszystko to przeznaczone dla osób od 8 roku życia.
MGP VX9 TEAM występują w wielu różnych kolorystykach, u nas znajdziesz między innymi: RP1, ETHANOL, PROPANE, BUTANOL.Więcej hulajnóg i części (decki, kierownice, gripy) od Madd Gear znajdziesz TUTAJ.

Zapraszamy do największego sklepu z hulajnogami w Gdańsku, Trójmieście oraz na Pomorzu gdzie zakupicie hulajnogi wyczynowe, kierownice, kółka oraz inne akcesoria niezbędne do wykonywania tego sportu. Zamówienia można też składać przez stronę internetową. Wszystkie dostępne hulajnogi znajdziesz TUTAJ


Ride Palace 
Politechniczna 9 
80-175 Gdańsk   

Zachęcamy do zadawania pytań, można to zrobić pisząc na: kontakt@ridepalace.pl oraz dzwoniąc pod 535 008 775.

pixel