Hulajnogi Addict Scootering Gdańsk

2019-08-12
Hulajnogi Addict Scootering Gdańsk
Addict Scootering to amerykańska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją hulajnóg wyczynowych oraz części do nich. Rozpoczęli swoją działalność w 2008 roku i od tego momentu nieustannie się rozwijają. Firma ma swoją siedzibę w San Francisco, jednak dostarcza produkty do sklepów na całym świecie. Zespół składa się z małej liczby, dobrze się znających osób. Dzięki temu mogą pracować w rodzinnej atmosferze. Każdy z zaprojektowanych elementów jest odpowiednio testowany przez znanych na całym świecie riderów. Sprawia to, że dostarczane hulajnogi i części do nich są zawsze najwyższej jakości i idealnie spełniają swoje zadania.

Decki hulajnóg Addict produkowane są z wykorzystaniem technologii Arch Flex (AF-Tech). Po raz pierwszy została ona zastosowana w modelu OriGinal. Technologia AF została opracowana w celu rozproszenia sił i naprężeń generowanych przez uderzenie występujące podczas lądowań. Kiedy lądujesz po wykonaniu tricku, część generowanego przeciążenia i sił zostaje pochłonięta przez ciebie, a część przez Twoją hulajnogę. Kierownica pochłonie wszystko, co może i przekaże resztę do systemu kompresji, szyi i widelca, podczas gdy twoje ciało będzie generować ogromne siły na deck. W przypadku AF-Tech szyjka jest przyspawana bezpośrednio do góry decku, pod tym samym kątem co wytłoczenia wewnętrznych ścian. Łuk utworzony przez konstrukcję pomaga i prowadzi do rozpraszania naprężeń, co zapewnia wystarczającą elastyczność, aby pochłonąć większość wstrząsu generowanego przez uderzenie.

Deck OriGinal był znany swego czasu jako najbardziej komfortowy deck do hulajnóg. Dzięki zastosowaniu technologii AF dopiero po ponad 8 pęknięciach, deck się poddawał. Dobrze skonstruowana szyjka jest jednym z głównych czynników bezpieczeństwa hulajnogi. Dużo lepiej, żeby pękła sama podstawa decku, aniżeli szyjka, gdyż jest to o wiele bezpieczniejsze. BlackSmith (bo tak właśnie nazywa się szyjka zaprojektowana przez Addict z wykorzystanie technologii Arch Flex) jest skarbem, który ma idealnie współgrać z właściwościami aluminium.
 

Kolekcja hulajnóg Addict Scootering:

Addict Defender


Addict Equalizer


Addict RevengerWięcej hulajnóg i części (decki, kierownice, gripy) od Addict Scootering znajdziesz TUTAJ.

Zapraszamy do największego sklepu z hulajnogami w Gdańsku, Trójmieście oraz na Pomorzu gdzie zakupicie hulajnogi wyczynowe, kierownice, kółka oraz inne akcesoria niezbędne do wykonywania tego sportu. Zamówienia można też składać przez stronę internetową. Wszystkie dostępne hulajnogi znajdziesz TUTAJ


Ride Palace 
Politechniczna 9 
80-175 Gdańsk   

Zachęcamy do zadawania pytań, można to zrobić pisząc na: kontakt@ridepalace.pl oraz dzwoniąc pod 535 008 775.


pixel