Hulajnogi Madd Gear (MGP) Gdańsk

2019-09-10
Hulajnogi Madd Gear (MGP) Gdańsk
Madd Gear to przedsiębiorstwo założone w Melbourne w 2002 roku jako MGP Action Sports, którego celem było szerzenie wizji dotyczącej australijskiego sposobu postrzegania sportów ulicznych, na całym świecie. MGP skoncentrowało się głównie na produkcji i sprzedaży hulajnóg i to właśnie w tym segmencie od lat odgrywa kluczową rolę w rozwoju kategorii hulajnóg wyczynowych, która przez lata stała się wielomilionowym przemysłem. MGP zawsze było na czele, jeśli chodzi o design, jakość i dostępność pod względem cen dla każdego. Tak jak rozwija się rynek hulajnogowy, tak i MGP ciągle stara się przesuwać swoje granice i łamać ograniczenia, tym samym dążąc do stawania się lepszym.

Madd Gear posiada oddziały techniczne i sprzedażowe między innymi w Australii, Nowej Zelandii, Anglii, Niemczech, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Chinach. Dostarczają swoje produkty do ponad 80 krajów na całym świecie. Biura marki stanowią swego rodzaju część rodziny, która podziela te same wizje, kulturę i wartości. MGP odgrywa wielką rolę w życiu dzieci, dzięki temu, że zachęca je do aktywnego spędzania czasu na zewnątrz. Tym samym firma bardzo mocno wierzy, że przez ponad 17 lat działalności poprawiła życie wielu młodych osób.

W ramach zaangażowania MGP zainwestowało zarówno w Pro, jak i Flow Riders, którzy rozwinęli ten sport ponad to, co wielu myślało, że jest możliwe. Ci sportowcy pochodzą z całego świata i dzielą pasję do przekraczania barier i łamania granic. Historia Riderów MGP stworzyła swego rodzaju galerię sław hulajnogowych, gdzie każdy przyczynił się do zainspirowania wielu innych. To oni i wielu im podobnych, są podstawą postępu sportów wyczynowych, i to właśnie dzięki nimi przyszłość wygląda niesamowicie.


MGP chce dawać światu jak najwięcej, dlatego każdy z oddziałów bierze udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych, organizacji wydarzeń i akcjach sponsorskich. Firma kieruje się założeniem, że pomaganie tym którzy mają mniej szczęścia, to zobowiązanie, które dotyczy każdego komu udało się odnieść sukces i jest niezwykle ważną częścią tego kim się jest.
 
Wraz z rozwojem świata Madd Gear też się rozwija. Celem jest kontynuowanie tego co już udało się osiągnąć od 2002 roku z takim samym zaangażowaniem, pasją i oddaniem. Zawsze otwarci i chętni do podejmowania nowych wyzwań, z niecierpliwością czekający na to, aby kolejne pokolenia mogły marzyć jeszcze bardziej.

Hulajnogi MGP należą do jednych z najbardziej cenionych i najczęściej polecanych na świecie. Wszystko to dzięki temu, że produkty przez nich dostarczane są najwyższej jakości, a przy okazji oferowane są w całkiem rozsądnych cenach. Paleta produktów jest naprawdę szeroka, bo znajdują się w niej zarówno hulajnogi wyczynowe dla dzieci i początkujących jak i osób zaawansowanych i profesjonalistów.Więcej hulajnóg i części (decki, kierownice, gripy) od Madd Gear znajdziesz TUTAJ.

Zapraszamy do największego sklepu z hulajnogami w Gdańsku, Trójmieście oraz na Pomorzu gdzie zakupicie hulajnogi wyczynowe, kierownice, kółka oraz inne akcesoria niezbędne do wykonywania tego sportu. Zamówienia można też składać przez stronę internetową. Wszystkie dostępne hulajnogi znajdziesz TUTAJ


Ride Palace 
Politechniczna 9 
80-175 Gdańsk   

Zachęcamy do zadawania pytań, można to zrobić pisząc na: kontakt@ridepalace.pl oraz dzwoniąc pod 535 008 775.

pixel