Hulajnogi Slamm Scooters Gdańsk

2019-08-14
Hulajnogi Slamm Scooters Gdańsk
Slamm Scooters to brytyjska marka z wieloletnim doświadczeniem w produkcji hulajnóg wyczynowych. Produkty tej marki są projektowane i rozwijane przy zachowaniu najwyższych standardów. Celem jest tworzenie hulajnóg, które będą jak najbardziej konkurencyjne z innymi rozpoznawalnymi markami. Poświęcono naprawdę wiele czasu, pracując nad rozwojem poszczególnych elementów. Firma jest w stanie zaoferować bardzo dobrze wykonane produkty o specyfikacji high-end w przystępnych cenach, co oznacza, że początkujące osoby nie muszą przeznaczać kroci na to, aby sprawdzić nowe hobby. Slamm zostało stworzone by oferować wysokiej jakości hulajnogi wyczynowe w jak najbardziej przystępnych cenach. Bezustannie starają się dodawać nowe technologie, materiały i sposoby wykończenia produktów.
Slamm współpracuje z wieloma riderami i sklepami hulajnogowymi przez okrągły rok, co oznacza, że mogą bardzo szybko reagować i wprowadzać zmiany i ulepszenia na podstawie uwag otrzymywanych od osób jeżdżących. Tyczy się to zarówno modeli już wprowadzonych do sprzedaży jak i zupełnie nowych, dopiero co projektowanych. Firma wspiera też wiele skateparków oraz wydarzeń związanych z tym sportem, by jak najbardziej spajać scenę hulajnogową oraz pomagać w jej rozwoju.  

Hulajnogi Slamm Scooters

Slamm Assault IV Slamm Mischief IIIWięcej hulajnóg i części (decki, kierownice, gripy) od Slamm Scooters znajdziesz TUTAJ.

Zapraszamy do największego sklepu z hulajnogami w Gdańsku, Trójmieście oraz na Pomorzu gdzie zakupicie hulajnogi wyczynowe, kierownice, kółka oraz inne akcesoria niezbędne do wykonywania tego sportu. Zamówienia można też składać przez stronę internetową. Wszystkie dostępne hulajnogi znajdziesz TUTAJ


Ride Palace 
Politechniczna 9 
80-175 Gdańsk   

Zachęcamy do zadawania pytań, można to zrobić pisząc na: kontakt@ridepalace.pl oraz dzwoniąc pod 535 008 775.pixel