KOŁA DO HULAJNOGI WYCZYNOWEJ

2020-01-15
KOŁA DO HULAJNOGI WYCZYNOWEJKOŁA DO HULAJNOGI WYCZYNOWEJ

Koła stanowią jeden z najważniejszych komponentów w hulajnogowym zestawie. Jest to jedyna część która ma bezpośredni kontakt z podłożem podczas jazdy co czyni ją niezwykle ważną. Koła determinują to jak swobodna, komfortowa i responsywna będzie jazda. Oferta naszego sklepu jest bogata w przeróżne modele kół. Niezależnie od tego czy chcesz nieco odpicować swój zestaw i nadać mu indywidualnego sznytu bądź szukasz produktu, który zapewni Ci większą kontrolę i pewność. Oferta kół jest tak szeroka, że z pewnością znajdziesz odpowiadający model.Kluczową kwestią w przypadku kół jest ich wytrzymałość. Podczas jazdy, wykonywania tricków generowane są bardzo duże przeciążenia, które ogniskują się właśnie w tym elemencie zestawu. Koła muszą być solidne na tyle, aby wytrzymać nawet najbardziej wymyślne ewolucje.

Za solidność koła w głównej mierze odpowiada rdzeń. Materiał, z którego jest wykonany determinuje jego wytrzymałość. Najlepszy wybór stanowią koła wyposażone w rdzeń aluminiowy. Często są one droższe od kompozytowych odpowiedników jednak gwarantują lepszą jakość. 

Przy wyborze odpowiednich kół nie bez znaczenia pozostaje styl jazdy, oraz specyfika podłoża. W przypadku jazdy zorientowanej na tricki wykonywane w skateparku bądź zamkniętych halach  najlepszym wyborem będą modele charakteryzujące się twardą mieszanką poliuretanu. W przypadku bardziej miejskich, transportowych zastosowań bardziej komfortowe będą miękkie koła, które zapewnią wygodną i gładką jazdę.

Należy również wspomnieć o wielkości kół. Znakomita większość modeli jest dostępna w rozmiarach 100 i 110  mm - które są najczęściej spotykane i praktykowane. Oczywiście na rynku dostępne są również większe modele (120 mm) jednak przed zakupem należy upewnić się czy będą one kompatybilne z zestawem.


Zapraszamy do największego sklepu z hulajnogami w Gdańsku, Trójmieście oraz na Pomorzu gdzie zakupicie hulajnogi wyczynowe, kierownice, kółka oraz inne akcesoria niezbędne do wykonywania tego sportu.

Zamówienia można też składać przez stronę internetową. Wszystkie dostępne hulajnogi znajdziesz TUTAJ

Ride Palace Politechniczna 9 80-175 Gdańsk   Zachęcamy do zadawania pytań, można to zrobić pisząc na: kontakt@ridepalace.pl oraz dzwoniąc pod 535 008 775.
pixel