O firmie

Właścicielem Sklepu jest: firma 3Bdist Tomasz Łukiański

Ridepalace.pl to sklep internetowy.oraz sklep stacjonarny z longboardami, hulajnogami, rolkami, wrotkami i innych sprzętem sportowym w Gdańsku, gdzie można towar przymierzyć i dotknąć.

Zawsze służymy poradą w wyborze modelu. W przypadku, gdy otrzymane produkty nie spełniają oczekiwań Klienta, a nie były użytkowane, przyjmiemy je z powrotem, nawet, gdy minie ustawowy czas 14 dni na odstąpienie od umowy.

Ridepalace.pl jest miejscem, które powstało z myślą o wszystkich (obecnych i przyszłych) miłośnikach jazdy na longboardach rolkach i hulajnogach – doskonałych formach aktywnego wypoczynku, pozwalających na ciekawe spędzenie wolnego czasu i przy okazji podszlifowanie kondycji. Oferujemy produkty najbardziej cenionych marek, które specjalizują się w tworzeniu sprzętu najwyżej jakości. Odpowiedni sprzęt znajdą u nas zarówno osoby początkujące, jak i te, które już dawno rozpoczęły swoją przygodę z tymi sportami. Każdy dobierze u nas sprzęt dostosowanego do umiejętności i dopasowane do gustu. Jeżeli jednak interesuje Was produkt, którego nie ma w naszym katalogu lub sklepie, skontaktujcie się z nami. Chętnie pomożemy w „sprowadzeniu” wymarzonego sprzętu.

 

pixel