Sklep z hulajnogami w Gdańsku

2019-07-19
Sklep z hulajnogami w Gdańsku

Jazda na hulajnodze to świetny sposób na poruszanie się po mieście, ale jest to również świetny sposób na utrzymanie formy. Co więcej hulajnogi wyczynowe pozwalają na wykonywanie niesamowitych trików. Wybór odpowiedniej hulajnogi jest jednym z aspektów który, wiele osób lekceważy. Jest to spowodowane tym, że nie mają wiedzy na temat tego jak profesjonalna hulajnoga powinna wyglądać oraz ile taka hulajnogo może kosztować. Dopiero w trakcie poszukiwań okazuje się jak obszerny i trudny jest ten wybór.
 


Adres sklepu:

Ride Palace
Politechniczna 9
80-175 Gdańsk
Hulajnoga wyczynowa na początek?
Większość riderów zaczyna od niedrogiej, aluminiowej hulajnogi składanej. Te hulajnogi świetnie sprawdzają się w określaniu zainteresowania dziecka sportem, ale nie radzą sobie dobrze, gdy dziecko zaczyna robić triki i zgłębiać ten sport. W porównaniu do niedrogich hulajnóg startowych, profesjonalna hulajnoga może okazać się dość dużą inwestycją, jednak wysokiej jakości komponenty i konstrukcja zapewniają bezpieczniejszy, trwalszy i wytrzymujący dłuższy czas sprzęt. Hulajnogi profesjonalne wykonane są z zaawansowanych technologicznie materiałów, takich jak kuta stal chromowomolibdenowa 4130, wysokowytrzymała stal niskostopowa lub ten sam stop aluminium 6061, który jest też stosowany w konstrukcjach lotniczych. Jeśli Twoje dziecko da rade zniszczyć profesjonalną hulajnogę wykonaną z tych wysokiej jakości materiałów, to może czas skontaktować się ze SpaceX. Zniszczenie profesjonalnej hulajnogi zajmuje naprawdę dużo czasu.
 
Czego więc należy szukać, wybierając pierwszy profesjonalną hulajnogę dla początkującego ridera?
1. Niska waga: Większość początkujących zawodników będzie potrzebować hulajnogi, która jest łatwa w obsłudze i manewrowaniu. Cięższa hulajnoga może być nie tylko niebezpieczna, ale może przeszkadzać młodemu jeździecowi w nauce nowych sztuczek i tłumić entuzjazm. Dlatego warto wybrać hulajnoge w zakresie 3,5 – 4kg.
2. Szerszy deck: Deck (podest) jest elementem, na którym stoimy, dlatego osoby początkujące mogą oczekiwać większej ilości miejsca na nogi. Szerszy podest wpływa też na lepsze utrzymanie równowagi.
3. Koła o rozmiarze 100mm: Taki rozmiar kół zapobiegnie zbyt szybkiej jeździe, a mimo wszystko osobom początkującym zapewni przyzwoitą prędkość. Większe koła (110mm - 125mm) są często poszukiwane przez bardziej doświadczonych jeźdźców ze względu na ich zdolność do osiągania wyższych prędkości.

 
Jaka hulajnoga dla średniozaawansowanych?
W miarę jak entuzjasta jazdy na hulajnodze rozrasta się zarówno pod względem wielkości fizycznej, jak i umiejętności, może być gotowy na skuter freestyle zaprojektowany z myślą o średniozaawansowanym jeźdźcu. Jeśli spędziłeś/aś kilka lat w parkach i na ulicy i uczysz się i doskonalisz kolejne triki, możesz chcieć profesjonalnej hulajnogi z określonymi elementami, aby bardziej dopasować je do Twojego styl jazdy.
1. Części wyższej jakości: średniozaawansowani mogą chcieć hulajnogi z HIC (hidden internal compression), ponadwymiarową i bezgwintową kierownicą.
2. Większe koła: Rozmiar kół w hulajnogach dla średniozaawansowanych może wynosić 110mm, zapewniając większą powierzchnię stykową z ziemią i pozwalając kierowcy uzyskać większą prędkość.
3. Większa trwałość: hulajnogi dla średniozaawansowanych są często wykonane ze stopów, które są jeszcze bardziej wytrzymałe niż poziom podstawowy. Pomimo tego, że stopy te zapewniają nieco większą wagę, hulajnogi te są nadal na tyle lekkie, że można je stosować w trikach i zazwyczaj ważą od 3,5 do 4kg.


 
Gdzie kupić hulajnogę w sklepie w Gdańsku?
Znalezienie dobrej, idealnie dopasowanej hulajnogi, to wbrew pozorom wcale nie jest łatwy proces, jednak my staramy się pomóc Wam jak najbardziej w nim pomóc.
Poszukując hulajnogi zapraszamy do naszego sklepu Ride Palace, zlokalizowanego w Gdańsku przy ulicy Politechniczej 9. W naszej ofercie znajdują się kompletne hulajnogi marek Addict, Blazer, Slamm, Frenzy, Solitary, Zycom, oraz akcesoria do nich jak koła, łożyska, kierownice, pegi, rączki, ochraniacze i kaski.


Zapraszamy do naszego sklepu z hulajnogami w Gdańsku, oraz do zakupów na naszej stronie internetowej, link TUTAJ.


pixel