Sklep z hulajnogami wyczynowymi Gdańsk

2019-07-22
Sklep z hulajnogami wyczynowymi Gdańsk
Każdy kto choć raz odwiedził trójmiasto z pewnością zwrócił uwagę na doskonałą infrastrukturę jaką posiada miasto. Szerokie, równe chodniki, oraz dziesiątki kilometrów wręcz zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu. Jest to wymarzone miejsce dla każdego zapaleńca jazdy na hulajnodze, a dla osób które z hulajnogą dopiero znajomość rozpoczynają – świetny teren na start. Również tutaj, w Gdańsku, znajduje się jednej z najlepiej zaopatrzonych sklepów z hulajnogami w kraju.            

Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno zawodowcy chcący podkręcić swój setup – wymienić koła czy gripy oraz początkujący szukający pierwszej hulajnogi. W ofercie znajduje się wiele modeli od najbardziej rozpoznawalnych producentów; szeroka gama produktów obejmuje zarówno profesjonalne hulajnogi skate'owe jak i bardziej miejskie produkty dla osób chcących czerpać przyjemność ze zwykłej przejażdżki ulicami miasta, lub szukającej innej, przyjaznej środowisku, metody transportu do pracy czy szkoły.          

Kompetentna obsługa pomoże Ci zarówno w doborze odpowiedniej hulajnogi dla siebie, jak również w konserwacji Twojego sprzętu – sprawdzi łożyska lub wymieni koła. Zatem jeśli jesteś w Gdańsku – zapraszamy, wpadnij i wybierz coś dla siebie.Zapraszamy do największego sklepu z hulajnogami w Gdańsku, gdzie zakupicie hulajnogi wyczynowe, kierownice, kółka oraz inne akcesoria niezbędne do wykonywania tego sportu. Zamówienia można też składać przez stronę internetową. Wszystkie dostępne hulajnogi znajdziesz
TUTAJ.

Ride Palace
Politechniczna 9
80-175 Gdańsk  

Zachęcamy do zadawania pytań, można to zrobić pisząc na: kontakt@ridepalace.pl oraz dzwoniąc pod 535 008 775.


pixel